Eurovizijos dainų konkurso diskusijų forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eurovizijos dainų konkurso diskusijų forumas

Mes grįžome, grįžkite ir jūs, diskutuokime toliau.
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 „Eurovizijos“ laimėtojas Rybakas koncertavo pustuštėje „Siemens“ arenoje

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
kvinneslayer
sexy smile.
kvinneslayer


Pranešimų skaičius : 225
Join date : 2009-08-06
Age : 28
Miestas : Jonava

„Eurovizijos“ laimėtojas Rybakas koncertavo pustuštėje „Siemens“ arenoje Empty
RašytiTemos pavadinimas: „Eurovizijos“ laimėtojas Rybakas koncertavo pustuštėje „Siemens“ arenoje   „Eurovizijos“ laimėtojas Rybakas koncertavo pustuštėje „Siemens“ arenoje EmptyTr. 10 07, 2009 3:42 am

Šių metų „Eurovizijos“ dainų konkurso nugalėtojas Aleksandras Rybakas spalio 6-osios vakarą surengė koncertą sostinės „Siemens“ arenoje. Nors koncerto reklama per televiziją imta transliuoti iki atlikėjo pasirodymo Lietuvoje likus daugiau nei mėnesiui, panašu, kad sunkmetis gerokai pakoregavo A. Rybako gerbėjų planus, mat arena koncerto metu buvo pustuštė.

Tą vakarą scenoje susitiko dviejų „Eurovizijos“ dainų konkurso dalyvių keliai: Norvegijos atstovą „apšildė“ Lietuvoje puikiai žinomas atlikėjas, taip pat bandęs laimę „Eurovizijos“ dainų konkurse – Sasha Son. Pastarasis koncerto žiūrovams padovanojo beveik valandos trukmės pasirodymą, kurio metu atliko geriausias savo dainas. Scenoje Sasha Son dainavo gyvai, o jam talkino klavišininkas ir pritariančioji vokalistė.


šaltinis: eurodiena.lt

Laukiam komentarų kas buvot koncerte.
Aš buvau. tiesiog nuostabu, pasaka, niekada nepamiršiu šito.
Atgal į viršų Go down
https://eurovisionlt.forumlt.com
blakė
aš neturiu rango O.O
blakė


Pranešimų skaičius : 34
Join date : 2009-09-26
Age : 30
Miestas : Vilnius

„Eurovizijos“ laimėtojas Rybakas koncertavo pustuštėje „Siemens“ arenoje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: „Eurovizijos“ laimėtojas Rybakas koncertavo pustuštėje „Siemens“ arenoje   „Eurovizijos“ laimėtojas Rybakas koncertavo pustuštėje „Siemens“ arenoje EmptyTr. 10 07, 2009 4:03 am

smarti, kaip tau faina..kaip pavydžiu..aš tai tik paskutinėm dienom susižinojau apie tą koncertą tai nebuvo kur ir dėtis. O.O
Atgal į viršų Go down
Maištingoji




Pranešimų skaičius : 18
Join date : 2009-08-27

„Eurovizijos“ laimėtojas Rybakas koncertavo pustuštėje „Siemens“ arenoje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: „Eurovizijos“ laimėtojas Rybakas koncertavo pustuštėje „Siemens“ arenoje   „Eurovizijos“ laimėtojas Rybakas koncertavo pustuštėje „Siemens“ arenoje EmptyTr. 10 07, 2009 7:15 am

Aš sužinojau netgi galima sakyt ankščiau laiko ;DD Bet nebuvau tam konce, ir dabar man taip žiauriai liūdna ;///
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





„Eurovizijos“ laimėtojas Rybakas koncertavo pustuštėje „Siemens“ arenoje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: „Eurovizijos“ laimėtojas Rybakas koncertavo pustuštėje „Siemens“ arenoje   „Eurovizijos“ laimėtojas Rybakas koncertavo pustuštėje „Siemens“ arenoje Empty

Atgal į viršų Go down
 
„Eurovizijos“ laimėtojas Rybakas koncertavo pustuštėje „Siemens“ arenoje
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Išleistas oficialus 2009 m. „Eurovizijos“ DVD
» Aleksandras Rybakas: mano daina – apie pirmąją meilę
» Eurovizijos nugalėtojas - Norvegijos atstovas
» „Eurovizijos“ nugalėtoja – Norvegija, Sasha Son(g) liko beveik paskutinis
» Išsamūs „Eurovizijos“ balsavimo rezultatai

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Eurovizijos dainų konkurso diskusijų forumas :: Eurovision Song Contest 2009 :: Straipsniai/News-
Pereiti į: